Kariera

Energia i Gaz to intensywnie rozwijająca się niezależna spółka obrotu, świadcząca szereg dodatkowych usług z zakresu energetyki. Z roku na rok zdobywamy zaufanie coraz większej liczby klientów i sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi.

Poszukujemy do współpracy prężnych osób chcących pracować w jednej z najszybciej rozwijających się branż ostatniej dekady. Jeżeli interesujesz się branżą energetyczną i tak jak my dostrzegasz w niej ogromny potencjał, skontaktuj się z nami.

Specjalista ds. Sprzedaży Energii i Gazu

Jeżeli szukasz dla siebie nowych wyzwań, kręci Cię praca z ludźmi, interesujesz się rynkiem energetycznym lub chciałbyś zdobyć tą wiedzę, pracować w prężnie rozwijającej się firmie, to właśnie teraz czekamy na Ciebie.

Aplikuj do Nas! Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@energiaigaz.pl

Menadżer Zespołu Sprzedaży

Jeśli posiadasz umiejętności zarządzania ludźmi, lubisz koordynować działania sprzedażowe, motywacja innych ludzi sprawia Ci przyjemność, nie czekaj – buduj z Nami firmę.

Czekamy na Twoją aplikację pod adresem: rekrutacja@energiaigaz.pl

Staże

Szukasz stażu z wyzwaniami. Chcesz nauczyć się jak wygląda biznes energetyczny. Wiążesz swoją przyszłość z branżą którą wiecznie jest na topie. Złóż do Nas aplikacje i daj sobie szansę na dobry start w dorosłe życie.
rekrutacja@energiaigaz.pl