Dla biznesu

Oferta dla biznesu została stworzona z myślą o małych przedsiębiorcach oraz dużych firmach produkcyjnych. Jest dedykowana wszystkim tym, którzy pragną obniżyć koszty prowadzonej działalności lub których biznes aby się rozwijał wymaga inwestycji w infrastrukturę energetyczną.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz usług z zakresu sprzedaży mediów, optymalizacji kosztów dystrybucji energii oraz budowy i modernizacji urządzeń elektrycznych.
Zapraszamy do zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Oferta „Energia dla Biznesu” skierowana jest do przedsiębiorstw i mniejszych firm dla których koszt energii elektrycznej stanowi znaczący element budżetu firmy.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników, przygotowana oferta uwzględniała będzie zarówno specyfikę Państwa działalności jak i charakterystyczny dla Państwa firmy profil zużycia energii.

Korzyści:

 • niższa cena energii elektrycznej,
 • gwarancja stałej ceny w okresie trwania umowy,
 • bezpłatna analiza kosztów dystrybucji (audyt taryfy i mocy zamówionej),
 • możliwość skorzystania z oferty „Z Energią po Gaz” w celu zwiększenia oszczędności,

 

W ramach oferty „Z Energią po Gaz” proponujemy korzystny system rabatowy dla klientów, którzy posiadając umowę na energię elektryczną, zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty na dostawę paliwa gazowego w swoim domu lub firmie. W celu poznania szczegółów oferty skontaktuj się ze swoim Opiekunem lub napisz do nas na adres: sales@energiaigaz.pl.

 

Standardowy Cennik energii elektrycznej w celu uzyskania korzystniejszej oferty prosimy o kontakt z nami: sales@energiaigaz.pl

 

Na podstawie Standardowego Cennika energii elektrycznej zostaje rozliczony pobór prądu powstały w wyniku:

a)     bezumownego poboru energii elektrycznej powstały na skutek wygaśnięcia umowy sprzedaży zawartej na czas określony, której zapisy nie przewidywały automatycznego przedłużenia umowy na czas określony lub nieokreślony,

b)    poboru energii w oparciu o umowę na czas określony lub nieokreślony, nawiązaną samoistnie na skutek braku wypowiedzenia pierwotnie łączącej strony umowy zawartej na czas określony.

Oferta „Gaz dla Firmy” skierowana jest do przedsiębiorstw i oraz firm szukających tańszych źródeł zakupu paliwa gazowego. Koszt gazu z reguły stanowi znaczny udział w stałych kosztach funkcjonowania firmy, zwłaszcza gdy paliwo gazowe wykorzystywane jest w cyklu produkcyjnym lub do ogrzewania przedsiębiorstwa. Nasza oferta została oparta na gwarancji niższej ceny względem konkurencji.

Korzyści:

 • niższa cena paliwa gazowego,
 • gwarancja stałej ceny w okresie trwania umowy,
 • jedna faktura w ramach umowy kompleksowej,
 • bezpłatne doradztwo w zakresie kosztów dystrybucyjnych gazu,
 • możliwość skorzystania z oferty „Gazem po Prąd” i zakupu energii elektrycznej w konkurencyjnej cenie,
 • obsługa ze strony dedykowanego Doradcy Klienta.

 

W ramach oferty „Gazem po Prąd” proponujemy korzystny system rabatowy dla klientów, którzy posiadając umowę na dostawę paliwa gazowego, zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty na dostawę energii elektrycznej w swoim domu lub firmie. W celu poznania szczegółów oferty skontaktuj się ze swoim Opiekunem lub napisz do nas na adres: sales@energiaigaz.pl.

Naszym Klientom proponujemy szereg usług z zakresu energetyki służących optymalizacji kosztów energii. Sporządzamy profesjonalne audyty ponoszonych kosztów dystrybucji energii elektrycznej:

 • audyt taryfy (analiza i dobór korzystnej taryfy)
 • audyt mocy zamówionej (analiza zamówionej mocy w stosunku do faktycznego zapotrzebowania),
 • audyt mocy biernej indukcyjnej i pojemnościowej (pomiary elektryczne, dobór i budowa kompensatorów mocy biernej),