Dla domu

Dla właścicieli mieszkań i domów jednorodzinnych przygotowaliśmy kompleksową ofertę w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu oraz montażu oszczędnych instalacji fotowoltaicznych. Współpraca z nami to szansa na elektryzujące oszczędności.

Oferta „Dom pełen Energii” została stworzona z myślą o właścicielach mieszkań oraz domów jednorodzinnych w całej Polsce. Dedykujemy ją wszystkim tym, którzy chcą zmniejszyć wydatki na energię, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę odgrywa jej cena w planowaniu domowego budżetu.

Przeanalizujemy Twoje potrzeby i podpowiemy najlepsze rozwiązania w zakresie doboru taryfy czy mocy. Nasi specjaliści załatwią za Ciebie wszelkie formalności, a Ty ciesz się oszczędnościami i stałą ceną przez cały okres trwania umowy.

 

 

Korzyści:

  • niższa cena energii elektrycznej,
  • gwarancja stałej ceny w okresie trwania umowy,
  • bezpłatne doradztwo,
  • możliwość skorzystania z oferty „Z Energią po Gaz” w celu zwiększenia swoich korzyści

 

W ramach oferty „Z Energią po Gaz” proponujemy korzystny system rabatowy dla klientów, którzy posiadając umowę na energię elektryczną i zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty na dostawę paliwa gazowego w swoim domu lub firmie. W celu poznania szczegółów, skontaktuj się ze swoim Opiekunem lub napisz do nas na adres: sales@energiaigaz.pl.

 

Standardowy Cennik energii elektrycznej  w celu uzyskania korzystniejszej oferty prosimy o kontakt z nami: sales@energiaigaz.pl

Oferta „Gaz dla Domu” skierowana jest do osób, których gospodarstwa domowe przyłączone są do sieci gazowej. Paliwo gazowe mimo, że jest tańsze od energii, stanowi jednak niemały koszt w wielu domowych budżetach. Nasza oferta została oparta na gwarancji niższej ceny względem konkurencji.

Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, a Ty płacąc niższe rachunki nadal będziesz dostawał wyłącznie jedną fakturę za gaz.

 

 

Korzyści:

  • niższa cena paliwa gazowego,
  • gwarancja stałej ceny w okresie trwania umowy,
  • jedna faktura w ramach umowy kompleksowej,
  • bezpłatne doradztwo,
  • możliwość skorzystania z oferty „Gazem po Prąd” i zakupu energii elektrycznej w konkurencyjnej cenie

 

W ramach oferty „Gazem po Prąd” proponujemy korzystny system rabatowy dla klientów, którzy posiadając umowę na dostawę paliwa gazowego, zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty na dostawę energii elektrycznej w swoim domu lub firmie. W celu poznania szczegółów oferty skontaktuj się ze swoim Opiekunem lub napisz do nas na adres: sales@energiaigaz.pl.

Układy fotowoltaiczne

 

W ramach oferty proponujemy kompleksowe doradztwo w zakresie projektowania i budowy systemów fotowoltaicznych. Nasi specjaliści wykonają bezpłatny audyt techniczny wraz z analizą opłacalności inwestycji. Możecie Państwo liczyć również na naszą pomoc w zakresie pozyskania finansowania całości lub części inwestycji. Pomożemy załatwić wszelkie formalności urzędowe takie jak projekt, zgłoszenia, pozwolenia itp. Poprowadzimy Waszą inwestycję od projektu aż do uruchomienia kompletnej instalacji. W projektowanych systemach, opieramy się wyłącznie na podzespołach światowych liderów w branży fotowoltaiki, gwarantujących bezawaryjność systemu oraz zachowanie wysokiej sprawności instalacji nawet po kilkudziesięciu latach jej użytkowania.